ABOS ve Safefast Bayiler Toplantısında Tanıtıldı


Antalya’da düzenlenen Türkiye Geneli Bayiler toplantısında, Bilgi işlem ve Teknik Destek Müdürümüz Erkan KILIÇ tarafından bayilerimize 3 farklı oturumda eğitimler verildi.
08.03.2010

Antalya'da düzenlenen Türkiye Geneli Bayiler toplantısında, Bilgi işlem ve Teknik Destek Müdürümüz Erkan KILIÇ tarafından bayilerimize 3 farklı oturumda eğitimler verildi.

Eğitimin birinci bölümünde Atiker'in bayilerle iletişimini sağlayan ABOS sonrasında elde ettikleri kazanımlarla ilgili bilgiler verildi.

Haberler ve duyurulara nasıl ulaşılacağı, Montaj ve Servis kayıtlarının nasıl yapılacağı, Sanalpos sistemi ile ödemelerin alınması, Raporlama ve LPG kitlerinin kuruluyla ilgili yazılımlara nasıl ulaşılacağıAksam listesi ve dokümanlara nasıl ulaşılacağı konularında detaylı bilgiler aktarıldı.

Eğitimin ikinci bölümünde ise Atiker'in yeni Sıralı sistemi SAFEFAST hakkında bilgiler verildi.Sistemin ayarlarının ve kalibrasyonunun nasıl yapılacağı hakkında detaylı bilgiler verildi

OBD bağlantısının yapılarak sürüş esnasında anlık oluşan koşullardan dolayı otomatikman aracın karbürasyon değerlerinin düzenlenmesi hakkında bilgiler aktarıldı.

Katılanlara eğitim sertifikaları gönderileceği bildirildi.       
Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya Konya İnşaat atiker kapı atiker hafriyat Atiker Yazılım