Yükleniyor ...

ÖMER ATİKER HOLDİNG A.Ş SÜREKLİ UYGULADIĞI SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNE BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ

TÜRK KIZILAYI VE  ÖMER ATİKER HOLDİNG A.Ş İŞBİRLİĞİYLE DÜZENLENEN KAN BAĞIŞ KAMPANYASINDA YENİ BİR REKORA İMZA ATILDI. GERÇEKLEŞTİRİLEN KAN BAĞIŞ KAMPANYASI İLE TÜRK KIZILAYININ ‘’ULUSAL GÜVENLİ KAN TEMİNİ’’ PROĞRAMINA BÜYÜK BİR DESTEK VERİLDİ. TÜRK KIZILAYININ GENEL YARDIM FALİYETLERİNEDE HER FIRSATTA DESTEKTE BULUNAN ÖMER ATİKER HOLDİNG ÜLKEMİZİN BİRLİK VE BERABERLİĞE EN ÇOK İHTİYAÇ DUYDUĞU BU GÜNLERDE KAN BAĞIŞI İLE HAYAT KURTARMANIN BİR VATANDAŞLIK GÖREVİ OLDUĞUNU GÖSTERDİ.

24 TEMMUZ 2018 GÜNÜ GERÇEKLEŞTİRİLEN KAN BAĞIŞ KAMPANYASININ ARDINDAN AÇIKLAMADA BULUNAN TÜRK KIZILAYI KONYA KAN BAĞIŞ MERKEZİ MÜDÜRÜ DR.KAYA LEVENT  ‘’ KANIN ACİL DEĞİL SÜREKLİ BİR İHTİYAÇ OLDUĞUNU,  FABRİKALARDA ÜRETİLEN BİR ÜRÜN OLMAYIP HASTANELERİMİZDE  İHTİYAÇ DUYULAN KANIN SADECE HALKIMIZIN DUYARLILIĞI İLE KARŞILANDIĞINI BELİRTTİ. BU NOKTADA ÖMER ATİKER HOLDİNGİN ‘ 1 KAN 3 CAN’ SLOGANIYLA GERÇEKLEŞTİRMİŞ OLDUĞU BU GÜZEL ÇALIŞMADAN DOLAYI KURTARILAN HAYATLAR ADINA TÜM PERSONEL VE YÖNETİMİNE TEŞEKKÜR EDERİM’’ DEDİ.

SAYIN MEHMET ALİ ATİKER  ‘’ İLKİNİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ BU ORGANİZASYONA GÖSTERDİKLERİ DUYARLILIKTAN VE VERMİŞ OLDUKLARI DESTEKTEN DOLAYI BÜTÜN KATILIMCILARA AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM. KIZILAYIMIZIN ÜLKE GENELİNDEKİ ÇALIŞMALARINA HER ZAMAN DESTEK OLACAĞIZ VE BELİRLİ DÖNEMLERDE KAN BAĞIŞINI GELENEKSEL HALE GETİRECEĞİZ DEDİ.’’